Private Messenger (1.2.0) - en to ur translation catalogue (7 entries)

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Type
ur: قِسم

en: Author
ur: مصنف

en: Edit
ur: تدوین

en: Message
ur: پیغام

en: View
ur: مشاہدہ کریں

en: ID
ur: شناخت
