Private Messenger (1.2.0) - en to vi translation catalogue (11 entries)

en: Delete
vi: Xóa

en: Type
vi: Kiểu

en: Author
vi: Tác giả

en: Edit
vi: Sửa

en: Message
vi: Thông điệp

en: View
vi: Xem

en: ID
vi: Mã

en: Created
vi: Tạo bởi

en: Custom
vi: Tùy chỉnh

en: Authored on
vi: Viết lúc

en: About
vi: Giới thiệu
