Private Messenger (1.3.0) - en to az translation catalogue (11 entries)

en: Delete
az: Sil

en: Type
az: Növ

en: Author
az: Müəllif

en: Edit
az: Dəyiş

en: Message
az: Mesaj

en: View
az: Görünüş

en: ID
az: İD

en: Created
az: Yaradıldı

en: Custom
az: Seçilmiş

en: Authored on
az: Müəllifi

en: About
az: Haqqında
