Private Messenger (1.3.0) - en to bg translation catalogue (9 entries)

en: Delete
bg: Изтриване

en: Type
bg: Тип

en: Author
bg: Автор

en: Edit
bg: Редактирай

en: Message
bg: Съобщение

en: View
bg: Прегледай

en: Created
bg: Създадено

en: Custom
bg: Персонализиран

en: Authored on
bg: Написано на
