Private Messenger (1.3.0) - en to bo translation catalogue (11 entries)

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Type
bo: རིགས

en: Author
bo: རྩོམ་མཁན

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: Message
bo: ཆ་འཕྲིན

en: View
bo: ལྟ་ཞིབ

en: ID
bo: ཨང་རྟགས

en: Created
bo: གསར་འཛུགས་བྱས་ཟིན

en: Custom
bo: རང་བཟོས

en: Authored on
bo: རྩོམ་སྒྲིག་བྱས་པའི་དུས

en: About
bo: གསལ་བཤད
