Private Messenger (1.3.0) - en to ka translation catalogue (7 entries)

en: Delete
ka: წაშლა

en: Type
ka: ტიპი

en: Author
ka: ავტორი

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Message
ka: შეტყობინება

en: Created
ka: შექმნილია

en: Authored on
ka: დაიწერა
