Private Messenger (1.3.0) - en to ta translation catalogue (7 entries)

en: Delete
ta: நீக்குக

en: Type
ta: வகை

en: Author
ta: எழுத்தாளர்

en: Edit
ta: தொகுக்க

en: Message
ta: தகவல்

en: View
ta: நோக்குக

en: Custom
ta: தனிப்பயன்
