Private Messenger (1.3.1) - en to hy translation catalogue (8 entries)

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Type
hy: Տեսակ

en: Author
hy: Հեղինակ

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Message
hy: Հաղորդագրություն

en: View
hy: Դիտել

en: Created
hy: Ստեղծվել է

en: Authored on
hy: Ստեղծվել է
