Private Messenger (1.3.1) - en to af translation catalogue (8 entries)

en: Delete
af: Vee uit

en: Type
af: Tipe

en: Author
af: Outeur

en: Edit
af: Wysig

en: Message
af: Boodskap

en: View
af: Wys

en: Created
af: Geskep

en: Authored on
af: Geskep op
