Private Messenger (1.3.1) - en to ar translation catalogue (11 entries)

en: Delete
ar: حذف

en: Type
ar: النوع

en: Author
ar: المؤلف

en: Edit
ar: تحرير

en: Message
ar: الرسالة

en: View
ar: عرض

en: ID
ar: المعرف ID

en: Created
ar: الإنشاء

en: Custom
ar: مخصص

en: Authored on
ar: أُنشِئ يوم

en: About
ar: حول
