Private Messenger (1.3.1) - en to be translation catalogue (11 entries)

en: Delete
be: Выдаліць

en: Type
be: Тып

en: Author
be: Аўтар

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Message
be: Паведамленне

en: View
be: Праглядзець

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: Created
be: Створана

en: Custom
be: Паводле настроек

en: Authored on
be: Дата:

en: About
be: Аб
