Private Messenger (1.3.1) - en to da translation catalogue (10 entries)

en: Delete
da: Slet

en: Author
da: Forfatter

en: Edit
da: Redigér

en: Message
da: Meddelelse

en: View
da: Vis

en: Created
da: Oprettet

en: Custom
da: Tilpasset

en: Authored on
da: Skrevet den

en: Parameters
da: Parametre

en: About
da: Om
