Private Messenger (1.3.1) - en to de translation catalogue (11 entries)

en: Delete
de: Löschen

en: Type
de: Typ

en: Author
de: Autor

en: Edit
de: Bearbeiten

en: Message
de: Benachrichtigung

en: View
de: Ansicht

en: Created
de: Erstellt

en: Custom
de: Benutzerdefiniert

en: Authored on
de: Geschrieben am

en: Parameters
de: Parameter

en: About
de: Über
