Private Messenger (1.3.1) - en to fi translation catalogue (10 entries)

en: Delete
fi: Poista

en: Type
fi: Tyyppi

en: Author
fi: Tekijä

en: Edit
fi: Muokkaa

en: Message
fi: Viesti

en: View
fi: Näytä

en: Created
fi: Luotu

en: Custom
fi: Oma

en: Authored on
fi: Luotu

en: About
fi: Tietoja
