Private Messenger (1.3.1) - en to ja translation catalogue (11 entries)

en: Delete
ja: 削除

en: Type
ja: タイプ

en: Author
ja: 投稿者

en: Edit
ja: 編集

en: Message
ja: メッセージ

en: View
ja: ビュー

en: Created
ja: 作成

en: Custom
ja: カスタム

en: Authored on
ja: 投稿日時

en: Parameters
ja: パラメータ

en: About
ja: アバウト
