Private Messenger (1.3.1) - en to ru translation catalogue (11 entries)

en: Delete
ru: Удалить

en: Type
ru: Тип

en: Author
ru: Автор

en: Edit
ru: Редактировать

en: Message
ru: Сообщение

en: View
ru: Просмотр

en: Created
ru: Создано

en: Custom
ru: Собственная

en: Authored on
ru: Создан в

en: Parameters
ru: Параметры

en: About
ru: Информация
