Private page (8.x-1.0-alpha1) - en to cs translation catalogue (6 entries)

en: Private
cs: Soukromé

en: Path
cs: Cesta

en: Created
cs: Vytvořeno

en: Permissions
cs: Oprávnění

en: Changed
cs: Změněno

en: Language code
cs: Kód jazyka
