Private page (8.x-1.0-alpha1) - en to fi translation catalogue (6 entries)

en: Private
fi: Yksityinen

en: Path
fi: Polku

en: Created
fi: Luotu

en: Permissions
fi: Käyttöoikeudet

en: Changed
fi: Muuttunut

en: Language code
fi: Kielikoodi
