Private page (8.x-1.0-alpha1) - en to hu translation catalogue (9 entries)

en: Private
hu: Rejtett

en: Path
hu: Útvonal

en: ID
hu: Azonosító

en: Created
hu: Létrehozva

en: Permissions
hu: Jogosultságok

en: Changed
hu: Módosítva

en: Language code
hu: Nyelvkód

en: The time that the entity was created.
hu: Az entitás létrehozásának ideje.

en: The time that the entity was last edited.
hu: Az entitás utolsó módosításának ideje.
