Private page (8.x-1.0-alpha1) - en to pt translation catalogue (8 entries)

en: Private
pt: Privada

en: Path
pt: Caminho

en: Created
pt: Criado

en: Permissions
pt: Permissões

en: Changed
pt: Alterado

en: Language code
pt: Código do idioma

en: The time that the entity was created.
pt: A hora em que a entidade foi criada.

en: The time that the entity was last edited.
pt: A hora em que a entidade foi editada pela última vez.
