Private page (8.x-1.0-alpha1) - en to ru translation catalogue (8 entries)

en: Private
ru: Приватный

en: Path
ru: Путь

en: Created
ru: Создано

en: Permissions
ru: Права доступа

en: Changed
ru: Изменение

en: Language code
ru: Код языка

en: The time that the entity was created.
ru: Время создания объекта.

en: The time that the entity was last edited.
ru: Время редактирования объекта.
