Private page (8.x-1.0-alpha1) - en to sv translation catalogue (8 entries)

en: Private
sv: Privat

en: Path
sv: Sökväg

en: Created
sv: Skapad

en: Permissions
sv: Behörigheter

en: Changed
sv: Ändrad

en: Language code
sv: Språkkod

en: The time that the entity was created.
sv: Tiden då objektet skapades.

en: The time that the entity was last edited.
sv: Tiden då objektet senast redigerades.
