Private page (8.x-1.0-alpha1) - en to tr translation catalogue (6 entries)

en: Private
tr: Özel

en: Path
tr: Yol

en: Created
tr: Oluşturulma

en: Permissions
tr: İzinler

en: Changed
tr: Değişti

en: Language code
tr: Dil kodu
