Private page (8.x-1.0-alpha1) - en to az translation catalogue (6 entries)

en: Path
az: Yol

en: ID
az: İD

en: Created
az: Yaradıldı

en: Permissions
az: İcazələr

en: Changed
az: Dəyişdi

en: Language code
az: Dil kodu
