Private page (8.x-1.0-alpha1) - en to be translation catalogue (6 entries)

en: Private
be: Прыватны

en: Path
be: Сцежка

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: Created
be: Створана

en: Permissions
be: Правы

en: Language code
be: Код мовы
