Private page (8.x-1.0-alpha1) - en to ne translation catalogue (5 entries)

en: Private
ne: निजि

en: Path
ne: मार्ग

en: Created
ne: सिर्जना गरिएको

en: Permissions
ne: अनुमति

en: UUID
ne: अनुपम प्रयोगकर्ता परिचय संख्या
