Private page (8.x-1.0-alpha1) - en to nl translation catalogue (8 entries)

en: Private
nl: Privé

en: Path
nl: Pad

en: Created
nl: Aangemaakt

en: Permissions
nl: Toegangsrechten

en: Changed
nl: Gewijzigd

en: Language code
nl: Taalcode

en: The time that the entity was created.
nl: Het tijdstip waarop de entiteit is aangemaakt.

en: The time that the entity was last edited.
nl: Het tijdstip waarop de entiteit voor het laatst is bewerkt.
