Private page (8.x-1.0-alpha1) - en to pl translation catalogue (6 entries)

en: Private
pl: Prywatne

en: Path
pl: Ścieżka

en: Created
pl: Utworzono

en: Permissions
pl: Uprawnienia

en: Changed
pl: Zmieniono

en: Language code
pl: Kod języka
