Private page (8.x-1.0-alpha1) - en to sk translation catalogue (6 entries)

en: Private
sk: Súkromné

en: Path
sk: Cesta

en: Created
sk: Vytvorené

en: Permissions
sk: Oprávnenia

en: Changed
sk: Zmenené

en: Language code
sk: Kód jazyka
