Private page (8.x-1.0-alpha1) - en to uk translation catalogue (8 entries)

en: Private
uk: Приватне

en: Path
uk: Шлях

en: Created
uk: Створено

en: Permissions
uk: Повноваження

en: Changed
uk: Змінено

en: Language code
uk: Код мови

en: The time that the entity was created.
uk: Час створення сутності.

en: The time that the entity was last edited.
uk: Час останнього редагування сутності.
