Private Taxonomy Terms (8.x-2.0) - en to km translation catalogue (6 entries)

en: Taxonomy
km: ចំណាត់​ថ្នាក់

en: Save
km: រក្សា​​ទុក​​

en: User
km: អ្នក​ប្រើ

en: Vocabulary
km: វាក្យសព្ទ

en: Users
km: អ្នក​ប្រើ

en: Current user
km: អ្នក​ប្រើ​បច្ចុប្បន្ន
