Private Taxonomy Terms (8.x-2.2) - en to az translation catalogue (16 entries)

en: Taxonomy
az: Taksanomiya

en: Size
az: Ölçü

en: Name
az: Ad

en: Save
az: Saxla

en: User
az: İstifadəçi

en: Vocabulary
az: Lüğət

en: Term
az: Termin

en: Plain text
az: Adi mətn

en: Owner
az: Sahib

en: No terms available.
az: Şərt yoxdur

en: Users
az: İstifadəçilər

en: Reference
az: Istinad

en: Current user
az: Cari istifadəçi

en: RSS category
az: RSS kateqoriyası

en: Reference method
az: İstinad üsulu

en: Textfield size: @size
az: Mətn sahəsinin ölçüsü: @size
