Private Taxonomy Terms (8.x-2.2) - en to el translation catalogue (17 entries)

en: Taxonomy
el: Ταξινόμηση

en: Size
el: Μέγεθος

en: Link
el: Σύνδεσμος

en: Name
el: Όνομα

en: Save
el: Αποθήκευση

en: User
el: Χρήστης

en: Vocabulary
el: Λεξιλόγιο

en: Term
el: Όρος

en: Plain text
el: Απλό κείμενο

en: Owner
el: Ιδιοκτήτης

en: No terms available.
el: Δεν υπάρχουν διαθέσιμοι όροι.

en: Users
el: Χρήστες

en: Reference
el: Αναφορά

en: Current user
el: Τρέχων χρήστης

en: RSS category
el: Κατηγορία RSS

en: Reference method
el: Μέθοδος αναφοράς

en: Textfield size: @size
el: Μέγεθος πεδίου κειμένου: @size
