Private Taxonomy Terms (8.x-2.2) - en to sv translation catalogue (18 entries)

en: Private
sv: Privat

en: Taxonomy
sv: Taxonomi

en: Size
sv: Storlek

en: Link
sv: Länk

en: Name
sv: Namn

en: Save
sv: Spara

en: User
sv: Användare

en: Vocabulary
sv: Vokabulär

en: Plain text
sv: Ren text

en: Owner
sv: Ägare

en: No terms available.
sv: Inga termer tillgängliga.

en: Users
sv: Användare

en: Reference
sv: Referens

en: Allowed values
sv: Tillåtna värden

en: Current user
sv: Nuvarande användare

en: RSS category
sv: Kategori för RSS

en: Reference method
sv: Metod för referens

en: Textfield size: @size
sv: Storlek på textfält: @size
