Private Taxonomy Terms (8.x-2.4) - en to mn translation catalogue (10 entries)

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Private
mn: Хувийн

en: Taxonomy
mn: Хэллэг

en: Size
mn: Хэмжээ

en: Weight
mn: Жин

en: Save
mn: Хадгалах

en: User
mn: Хэрэглэгч

en: Vocabulary
mn: Үгсийн сан

en: Users
mn: Хэрэглэгчид

en: Current user
mn: Одоо байгаа хэрэглэгч
