Private Taxonomy Terms (8.x-2.5) - en to bg translation catalogue (13 entries)

en: Operations
bg: Действия

en: Taxonomy
bg: Таксономия

en: Size
bg: Размер

en: Weight
bg: Тегло

en: Link
bg: Линк

en: Name
bg: Име

en: Save
bg: Запази

en: The username %name does not exist.
bg: Името на потребителя %name не съществува.

en: User
bg: Потребител

en: Vocabulary
bg: Речник

en: Plain text
bg: Обикновен текст

en: No terms available.
bg: Няма налични термини

en: Users
bg: Потребители
