Private Taxonomy Terms (8.x-2.5) - en to mr translation catalogue (12 entries)

en: Operations
mr: कृती

en: Private
mr: खाजगी

en: Taxonomy
mr: वर्गीकरण

en: Size
mr: आकार

en: Weight
mr: मुल्य

en: Link
mr: दुवा

en: Name
mr: नाव

en: Save
mr: संरक्षीत

en: The username %name does not exist.
mr: %name हे सदस्य नाम अस्तीत्वात नाही

en: User
mr: सदस्य

en: Owner
mr: मालक

en: Reference method
mr: संदर्भाची पद्धत
