Private Taxonomy Terms (8.x-2.5) - en to ur translation catalogue (9 entries)

en: Operations
ur: معاملات

en: Private
ur: نجی

en: Taxonomy
ur: درجہ بندی

en: Size
ur: حجم

en: Weight
ur: وزن

en: Link
ur: ربط

en: Name
ur: نام

en: Save
ur: محفوظ کریں

en: Reference method
ur: ریفرنس کا طریقہ
