Privatemsg (2.0.0-alpha1) - en to br translation catalogue (5 entries)

en: Username
br: Anv implijer

en: Subject
br: Danvez

en: Settings
br: Arventennoù

en: View
br: Gwel

en: Page
br: Pajenn
