Privatemsg (2.0.0-alpha1) - en to eu translation catalogue (36 entries)

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Username
eu: Erabiltzaile izena

en: Subject
eu: Gaia

en: Tags
eu: Etiketak

en: Reset
eu: Garbitu

en: Message
eu: Mezua

en: The configuration options have been saved.
eu: Konfigurazio aukerak gorde dira.

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Save
eu: Gorde

en: Default
eu: Lehenetsia

en: View
eu: Bista

en: Updated
eu: Eguneratuta

en: Created
eu: Sortua

en: All
eu: Guztiak

en: Page
eu: Orria

en: From
eu: Nondik

en: Send
eu: Bidali

en: Desc
eu: Beheraka

en: Members
eu: Kideak

en: block
eu: blokea

en: Messages
eu: Mezuak

en: Deleted
eu: Ezabatua

en: The message has been sent.
eu: Mezua bidali da.

en: Apply
eu: Ezarri

en: Participants
eu: Partehartzaileak

en: Allow private messages between users.
eu: Baimendu mezu pribatuak erabiltzaileen artean.

en: Offset
eu: Desplazamendua

en: Send message
eu: Bidali mezua

en: - Any -
eu: -Edozein-

en: Items per page
eu: Elementuak orriak

en: - All -
eu: - Dena -

en: Write new message
eu: Idatzi mezu berria

en: « First
eu: « Lehenengoa

en: Last »
eu: Azkena »

en: Blocked users
eu: Erabiltzaile blokeatuak

en: Asc
eu: Goraka
