Privatemsg (2.0.0-alpha1) - en to gl translation catalogue (41 entries)

en: Operations
gl: Operacións

en: Username
gl: Nome de usuario/a

en: Subject
gl: Asunto

en: Last Updated
gl: Última actualización

en: Tags
gl: Etiquetas

en: Reset
gl: Reiniciar

en: Message
gl: Mensaxe

en: The configuration options have been saved.
gl: Gardáronse as opcións de configuración.

en: Settings
gl: Axustes

en: Save
gl: Gardar

en: Default
gl: Predeterminado

en: View
gl: Ver

en: Updated
gl: Actualizado

en: Created
gl: Creado

en: All
gl: Todo

en: To:
gl: Para:

en: Page
gl: Páxina

en: From
gl: De

en: Role ID
gl: ID do rol

en: Send
gl: Enviar

en: Members
gl: Membros

en: Sort by
gl: Ordenar por

en: block
gl: bloque

en: Messages
gl: Mensaxes

en: Deleted
gl: Borrado

en: The message has been sent.
gl: Enviouse a mensaxe.

en: Apply
gl: Aplicar

en: Participants
gl: Participantes

en: Mark as read
gl: Marcar coma lida

en: Mark as unread
gl: Marcar coma non lida

en: Offset
gl: Desprazamento

en: Send message
gl: Enviar mensaxe

en: - Any -
gl: - Calquera -

en: Items per page
gl: Elementos por páxina

en: - All -
gl: - Todo -

en: Delete message
gl: Borrar mensaxe

en: Write new message
gl: Escribir unha nova mensaxe

en: All messages
gl: Todas as mensaxes

en: « First
gl: « Primeira

en: Last »
gl: Última »

en: Blocked users
gl: Usuarios rotos
