Privatemsg (2.0.0-alpha1) - en to he translation catalogue (44 entries)

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Username
he: שם משתמש

en: Subject
he: נושא

en: Last Updated
he: עודכן לאחרונה

en: Tags
he: תגיות

en: Reset
he: איתחול

en: Message
he: הודעה

en: The configuration options have been saved.
he: ההגדרות נשמרו.

en: Settings
he: הגדרות

en: Save
he: שמירה

en: Default
he: ברירת מחדל

en: View
he: צפיה

en: Updated
he: עודכן

en: Created
he: נוצר

en: All
he: הכל

en: To:
he: אל:

en: Page
he: דף

en: Private Messages
he: הודעה פרטית

en: From
he: מאת

en: Role ID
he: מזהה תפקיד

en: Send
he: שלח

en: Desc
he: יורד

en: Members
he: חברים

en: Sort by
he: מיון לפי

en: block
he: בלוק

en: Messages
he: מסרים

en: Deleted
he: נמחק

en: The message has been sent.
he: ההודעה נשלחה.

en: Apply
he: החל

en: Mark as read
he: סימון כנקרא

en: Mark as unread
he: סימון כטרם נקרא

en: Offset
he: היסט

en: Send message
he: שלח

en: Block a user
he: חסום משתמש

en: - Any -
he: - הכל -

en: Items per page
he: פריטים לעמוד

en: - All -
he: - הכל -

en: Delete message
he: מחיקת הודעה

en: Write new message
he: יצירת הודעה חדשה

en: All messages
he: כל ההודעות

en: « First
he: « הראשון

en: Last »
he: העמוד האחרון »

en: Blocked users
he: משתמשים חסומים

en: Asc
he: סדר עולה
