Privatemsg (2.0.0-alpha2) - en to ne translation catalogue (18 entries)

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Username
ne: प्रयोगकर्ता नाम

en: Subject
ne: विषय

en: Tags
ne: ट्यागहरू

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: Message
ne: सन्देश

en: Settings
ne: सेटिङहरू

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: Default
ne: पूर्वनिर्धारित

en: View
ne: दृश्य

en: Updated
ne: अपडेट गरिएको

en: Created
ne: सिर्जना गरिएको

en: All
ne: सबै

en: Page
ne: पृष्ठ

en: Send
ne: पठाउनुहोस्

en: Sort by
ne: क्रमबद्ध

en: Messages
ne: सन्देशहरू

en: « First
ne: « पहिलो
