Privatemsg (2.0.0-alpha3) - en to sk translation catalogue (46 entries)

en: Operations
sk: Operácie

en: Username
sk: Používateľské meno

en: Subject
sk: Predmet

en: Last Updated
sk: Naposledy aktualizované

en: Tags
sk: Značky

en: Message
sk: Správa

en: The configuration options have been saved.
sk: Nastavenia konfigurácie boli uložené.

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Save
sk: Uložiť

en: Default
sk: Predvolené

en: View
sk: Zobraziť

en: Updated
sk: Aktualizované

en: User
sk: Používateľ

en: Created
sk: Vytvorené

en: All
sk: Všetky

en: Page
sk: Strana

en: From
sk: Od

en: Desc
sk: Zostupne

en: Members
sk: Členovia

en: Sort by
sk: Zoradiť podľa

en: block
sk: blok

en: Messages
sk: Správy

en: Deleted
sk: Odstránený

en: The message has been sent.
sk: Správa bola odoslaná.

en: unblock
sk: odblokovať

en: Apply
sk: Použiť

en: Participants
sk: Účastníci

en: Mark as read
sk: Označiť ako prečítané

en: Mark as unread
sk: Označiť ako neprečítané

en: Separate multiple names with commas.
sk: Viaceré mená oddeľte čiarkami.

en: Allow private messages between users.
sk: Umožňuje posielanie súkromných správ medzi používateľmi.

en: Offset
sk: Ofset

en: Send message
sk: Poslať správu

en: The configuration has been updated.
sk: Konfigurácia bola aktualizovaná.

en: Block a user
sk: Blokovať používateľa

en: - Any -
sk: - Akýkoľvek -

en: Items per page
sk: Položky na stránku

en: - All -
sk: - Všetky -

en: Delete message
sk: Odstrániť správu

en: Write new message
sk: Napísať novú správu

en: All messages
sk: Všetky správy

en: « First
sk: «

en: Last »
sk: »

en: Receive email notification for incoming private messages
sk: Prijímať e-mailovú notifikáciu pre prichádzajúce súkromné správy

en: Blocked users
sk: Blokovaní používatelia

en: Asc
sk: Vzostupne
