Privatemsg (2.0.0-alpha4) - en to kn translation catalogue (23 entries)

en: Operations
kn: ಕ್ರಿಯೆ

en: Username
kn: ಬಳಕೆದಾರ ಹೆಸರು

en: Subject
kn: ವಿಷಯ

en: Tags
kn: ಟ್ಯಾಗ್‍ಗಳು

en: Reset
kn: ಪುನಃ ಹೊಂದಿಸು

en: Message
kn: ಸಂದೇಶ

en: Settings
kn: ಸಿದ್ಧತೆಗಳು

en: Save
kn: ಉಳಿಸಿ

en: Default
kn: ಡೀಫಾಲ್ಟ್‍

en: View
kn: ನೋಡು

en: Updated
kn: ಅಪ್‌ಡೇಟ್‌ ಮಾಡಲಾಗಿದ್ದು

en: User
kn: ಬಳಕೆದಾರ

en: Created
kn: ನಿರ್ಮಿಸಲಾಗಿದೆ

en: All
kn: ಎಲ್ಲಾ

en: To:
kn: ಗೆ:

en: Page
kn: ಪುಟ

en: From
kn: ಯಿಂದ

en: Members
kn: ಸದಸ್ಯರುಗಳು

en: block
kn: ಖಂಡ

en: Messages
kn: ಸಂದೇಶಗಳು

en: Deleted
kn: ಅಳಿಸಲಾದ

en: Apply
kn: ಅನ್ವಯಿಸು

en: Write new message
kn: ಹೊಸ ವೈಯಕ್ತಿಕ ಸಂದೇಶ ಕಳಿಸಿ
