Privatemsg (2.0.0-alpha5) - en to ar translation catalogue (21 entries)

en: Operations
ar: عمليات

en: Username
ar: اسم المستخدم

en: Subject
ar: الموضوع

en: Tags
ar: وسوم

en: Message
ar: الرسالة

en: The configuration options have been saved.
ar: تم حفظ خيارات الضبط.

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Save
ar: حفظ

en: View
ar: عرض

en: Updated
ar: التحديث

en: Created
ar: الإنشاء

en: To:
ar: إلى:

en: From
ar: من

en: block
ar: صندوق

en: Messages
ar: الرسائل

en: Deleted
ar: محذوف

en: The message has been sent.
ar: تم إرسال الرسالة.

en: Send message
ar: إرسال رسالة

en: - Any -
ar: - اختر -

en: All messages
ar: كل الرسائل

en: The referenced entity (%type: %id) does not exist.
ar: (%type: %id) الصفحة المشار اليها غير موجودة
