Privatemsg (2.0.0-alpha5) - en to mn translation catalogue (13 entries)

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Username
mn: Хэрэглэгчийн нэр

en: Subject
mn: Гарчиг

en: Tags
mn: Тагууд

en: Message
mn: Зурвас

en: The configuration options have been saved.
mn: Тохиргоо хадгалагдлаа.

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: Save
mn: Хадгалах

en: View
mn: Харах

en: Created
mn: Үүссэн

en: Deleted
mn: Устгагдсан

en: Send message
mn: Зурвас илгээх

en: All messages
mn: Бүх мэдээллүүд
