Privatemsg (2.0.0-rc1) - en to fy translation catalogue (8 entries)

en: Username
fy: Brûkersnamme

en: Subject
fy: Underwerp

en: Message
fy: Berjocht

en: Settings
fy: Ynstellings

en: Save
fy: Bewarje

en: View
fy: Besjen

en: User
fy: Brûker

en: Send message
fy: Berjocht ferstjoere
