Privatemsg (2.0.0-rc1) - en to th translation catalogue (19 entries)

en: Username
th: ชื่อผู้ใช้งาน

en: Message
th: ข้อความ

en: The configuration options have been saved.
th: บันทึกการตั้งค่าแล้ว

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: Save
th: บันทึก

en: View
th: ดู

en: Created
th: สร้างเมื่อ

en: All
th: ทั้งหมด

en: From
th: จาก

en: block
th: บล็อค

en: Messages
th: ข้อความ

en: Deleted
th: ลบแล้ว

en: The message has been sent.
th: ข้อความถูกส่งเรียบร้อยแล้ว

en: Send message
th: ส่งข้อความ

en: - Any -
th: - อื่น ๆ -

en: All messages
th: ข้อความทั้งหมด

en: « First
th: « first

en: Last »
th: last »

en: There are no items yet.
th: ยังไม่มีรายการ
