Privatemsg (2.0.0-rc12) - en to ht translation catalogue (16 entries)

en: Body
ht: Kò

en: Operations
ht: Operasyon

en: Username
ht: Non itilizatè

en: Author
ht: Otè

en: Subject
ht: Sijè

en: Tags
ht: Tag

en: Message
ht: Mesaj

en: Save
ht: Anrejistre

en: Default
ht: Pa defo

en: User
ht: Itilizatè

en: All
ht: Tout

en: Desc
ht: Des

en: Apply
ht: Aplike

en: Items per page
ht: Eleman pou chak paj

en: - All -
ht: - Tout -

en: Asc
ht: Mont
